Zapraszamy na II edycję konferencji sPASE for Personal Development!

Zapraszamy na II edycję konferencji sPASE for Personal Development!

  • 28 listopada 2019

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, lektorów, metodyków i wszystkich związanych ze światem edukacji poszukujących nowej energii i rozwoju, którzy chcą odkryć i zadbać o swój potencjał oraz zachować zdrową równowagę pomiędzy pracą i życiem osobistym na konferencję sPASE for Personal Development!

Motywem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia jest zmiana osobista – chcemy zwrócić uwagę na potrzebę prowadzenia refleksji nad swoim życiem i pracą zawodową oraz bycia otwartym na zmiany, dzięki którym nie tylko poprawimy jakość naszego życia, ale także nauczymy się czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy.

Cenieni prelegenci ze świata coachingu, biznesu i szeroko pojętego rozwoju osobistego podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem – wśród mówców m. in. Maciej Bennewicz, dr Lidia Czarkowska, Marek Stączek, Agnieszka Ornatowska.

Konferencja sPASE for Personal Development odbędzie się 18 stycznia 2020 r. na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Termin konferencji jest nieprzypadkowy – początek roku nierozerwalnie łączy się ze zmianami, a powrót do pracy po przerwie świątecznej to dobry czas na to, by naładować baterie i poszukać w sobie sił na kolejne miesiące roku szkolnego.

Do zobaczenia!

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ