Mirosław Urban

Mirosław Urban

Mirosław Urban

Psycholog, trener wystąpień publicznych, nieuleczalnie zakochany w storytellingu. Żongler hobbysta, improwizator sceniczny i… początkujący iluzjonista. Autor i współautor czterech książek dotyczących szkoleń i rozwoju osobistego. Jedna z książek: „Metafory i analogie w szkoleniach” zdobyła nagrodę „Książka dla Trenera 2013 r.” przyznawaną przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu. Specjalista od niekonwencjonalnych technik szkoleniowych i prezentacyjnych. W szkoleniach…

Psycholog, trener wystąpień publicznych, nieuleczalnie zakochany w storytellingu. Żongler hobbysta, improwizator sceniczny i… początkujący iluzjonista. Autor i współautor czterech książek dotyczących szkoleń i rozwoju osobistego. Jedna z książek: „Metafory i analogie w szkoleniach” zdobyła nagrodę „Książka dla Trenera 2013 r.” przyznawaną przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu.

Specjalista od niekonwencjonalnych technik szkoleniowych i prezentacyjnych. W szkoleniach (wystąpienia publiczne, storytelling, komunikacja, kreatywność) wykorzystuje m. in. metody zaczerpnięte z takich obszarów jak: improwizacja stosowana, mind games, sztuki fizyczne (m. in żonglowanie), sztuka iluzji oraz inne pomysły autorskie.

Wykładowca Uczelni Łazarskiego (Warszawa), Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania (Białystok), Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury (Lublin, Kraków).

Pasjonat podróży przed siebie, aktor w: Poławiacze Pereł Improv Teatr, pomysłodawca i współorganizator największego festiwalu żonglerskiego na świecie – European Juggling Convention 2012 oraz 2017 w Lublinie.